Kombinovaný chrámič očiUniplexi Convex, ktorý veľmi zaujímavý tvar a nový dizajn. Convex sa vyrába vo farbe chróm a vo veľkostiach junior (M) a senior. (L) Sklo u tohto výrobku je vyrobené z vysokoodolného polykarbonátu metódou injektion Moulding (vstrekovaním), na opticky dokonalej forme, čím je zaručená perfektná optická čistota, ktorá je u všetkých výliskov konštantný. V prípade, že plexi nie je poškodené škrabancami je štítok takmer nerozbytný.

V prípade poškriabaniu plexi je možné ho vymeniť za nový. Výmena štítku je veľmi jednoduchá. Na povrchu štítku aplikované vrstvy antifog (proti zahmlievaniu) z Vnútorné strany (od tváre) a antiscratch z vonkajšej strany (proti poškriabaniu) to tvrdé laky o sile 5mikronov (0,005 mm), ktoré zostávajú na chráničmi po celú dobu jeho životnosti.
Na čistenie používať len čistiace emulziu Bosport a utierku Bosport, v prípade čistenia rôznymi chemickými prostriedkami a koncentráty môže dôjsť k nevratnému poškodeniu aplikovaných vrstiev antifog a antiscratch. Chránič je potrebné udržiavať čistý, v prípade že je chránič mastný a špinavý, nefunguje atifog správne.


Tento výrobok je vyrobený v súlade s európskou normou EN ISO 10256 na ochranu hlavy.

Katalógové číslo: 9
kategoria veľkosti Cena Dostupnosť Kúpiť
Junior M 39.00 EUR skladom Kúpiť